O Nas

Działamy od 1997 roku i świadczymy kompleksowe usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Stawiamy na rzetelność i profesjonalizm. Stosujemy najlepsze preparaty oraz techniki przy wykonywaniu zabiegów.

Firma MIMAR specjalizuje się w zwalczaniu szkodników żywności i sanitarnych. Wprowadzany przez nas system nadzoru szkodników oparty jest na procedurach stosowanych w UE. Działamy wykorzystując preparaty odznaczające się wysoką jakością i skutecznością biologiczną z jednoczesnym zachowaniem norm bezpieczeństwa i przepisów BHP.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do kompleksowych i specjalistycznych działań w zakresie DDD, a od czerwca 2004 roku mamy uprawnienia zawodowe – Studium Ochrony Środowiska ze specjalizacją Dezynfekcja, Dezynsekcja i Deratyzacja – tytuł zawodowy (dyplom nr.27) Warszawie 19.06.2004 r.

Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami w zakresie zagrożeń biologicznych, dobrych praktyk produkcyjnych oraz entomologii. Naszym konsultantem naukowym jest m.in. prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz (Katedra Entomologii Stos. SGGW w Warszawie).